پرش به محتوا

افزایش قیمت صادراتی ورق سیاه چینی

پیشنهادات صادراتی برای ورق سیاه چینی به اندازه ۵ دلار در هر تن افزایش یافته است، اگرچه معاملات کم باعث شک و تردید در در مورد افزایش قیمت ها خواهد شد.

 

***بازار داخلی

شرق چین (شانگهای): ۴،۰۴۰-۴،۰۶۰ یوان (۵۸۴-۵۸۷ دلار) یوان در هر تن، بدون تغییر

قیمت های داخلی در طول روز ثابت بودند، اما با توجه به افزایش موجودی کالا، خرید و فروش بیش از اینها کاهش یافت. یک تاجر مستقر در شانگهای گفت که این سقوط به دلیل بدبینی ناشی از ضرر و زیان در بازار معاملات آتی بعد از ظهر است. دبدگاه ها در بین شرکت کنندگان در بازار تا حد زیادی متفاوت است. برخی از آنها معتقدند که با افزایش صعودی سطح سهام به دلیل خرید تجار شانگهای از شمال، قیمت ها تضعیف می شوند.اما برخی دیگر گفتند که قیمت ها می تواند افزایش یابد، به ویژه اگر سیاست های تسویه حساب پولی چین همچنان به بازار معاملات آتی ورق سیاه چینی ادامه دهد، این به نوبه خود باعث تقویت بازار نقطه می شود.

 

***صادرات

شاخص ورق گرم صادراتی چین: ۵۰۹٫۶۱ دلار در هر تن، کاهش ۰٫۴۳ دلاری در هر تن

یک تاجر مستقر در ژجیانگ معتقد است معاملات ممکن است همانند هفته گذشته کمتر از ۵۱۰ دلار در هر تن فوب منعقد شود، حتی اگر چندین کارخانه بزرگ پیشنهادات خود را مطرح کرده بودند. یک کارخانه بزرگ در شمال چین و یک سازنده فولاد در شرق چین در هفته جاری ورق گرم را با قیمت ۵۲۵ دلار به ازای هر تن فوب ارائه می دهند، که به اندازه ۵ دلار در هر تن بیشتر از هفته گذشته است. این تاجر گفت کارخانه ها پیشنهادات خود را افزایش داده اند، زیرا برخی از آنها حجم بیشتری را به بازار داخلی بازگردانده اند، جاییکه قیمت ها با ثبات تر است. اما کارخانجات ممکن است موافقت خود را با کاهش قیمت صادراتی اعلام کنند تا معاملات در بازار داخلی کاهش یابد.

صادرات همچنان پائین بود و خریداران ویتنام قادر به خرید محموله های ارزانتری از هند بودند. یک تاجر مستقر در ویتنام گفت که معامله ای شامل ۲۰،۰۰۰ تن ورق گرم با قیمت ۵۱۷ دلار در هر تن منعقد شده است. اما منابع گفتند که خریداران در ویتنام در صورت افزایش قیمت معاملات ممکن است به زودی محصولات چینی را خریداری کنند، زیرا آخرین معامله حدود ۷ دلار در هر تن بیشتر از معاملات هفته گذشته است.

 

***شایعات بازار درباره ورق سیاه چینی

تاجری گفت:” کارخانجات پیشنهادات صادراتی خود را افزایش دادند، زیرا آنها محموله های کمی را برای بازار خارج از کشور اختصاص داده اند. اکثر خریداران به قیمت های درخواستی خود نمی رسند. اما صادرات چینی ممکن است در صورت موافقت کارخانجات از سر گرفته شود.”

 

***بورس معاملات آتی شانگهای

معاملات آتی ورق گرم با قیمت ۳۹۹ یوان در هر تن بسته شد، که به اندازه ۱ یوان در هر تن افزایش یافته است.

منبع: متال بولتن

The post افزایش قیمت صادراتی ورق سیاه چینی appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

پیشنهادات صادراتی برای ورق سیاه چینی به اندازه ۵ دلار در هر تن افزایش یافته است، اگرچه معاملات کم باعث شک و تردید در در مورد افزایش قیمت ها خواهد شد.   ***بازار داخلی شرق چین (شانگهای): ۴،۰۴۰-۴،۰۶۰ یوان (۵۸۴-۵۸۷ دلار) یوان در هر تن، بدون تغییر قیمت های داخلی در طول روز ثابت بودند،
The post افزایش قیمت صادراتی ورق سیاه چینی appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل