پرش به محتوا

افزایش قیمت صادراتی ورق گالوانیزه چین

قیمت صادرات ورق گالوانیزه چین با توجه به تقاضای پایدار از آمریکای جنوبی افزایش یافته است.

 

*** ورق سرد

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق سرد صادراتی چین در روز ۲۵ اوت ۵۶۰-۵۶۵ دلار در هر تن بود، که ۵ دلار در هر تن افزایش یافته است. با توجه به عدم تمایل خریداران خارج از کشور مبنی بر دریافت پیشنهاد از کارخانه های چینی، معاملات معدودی شنیده شد. یک تاجر چینی گفت:” خریداران سخت این قیمت ها را بپذیرند، بنابراین آنها واقعاً در بازار خرید محموله های نقدی نیستند.”

منابع گفته اند که کارخانه ها حاضر به مذاکره هستند و تخفیف حدود ۱۰ تا ۱۵ دلاری در هر تن امکان پذیر است. یک سازنده بزرگ فولاد کره جنوبی پیشنهادات صادراتی ۵۷۰ دلاری در هر تن فوب را برای ورق سرد در طول هفته صادر کرد. در هفته گذشته به دلیل روند نامشخص قیمت ها، قیمتی ارائه نکرده بودند. Benxi Iron & Steel  مستقر در لیونینگ پیشنهاد صادراتی خود را برای ورق سرد ماه اکتبر ۵۸۰ دلار به ازای هر تن فوب تعیین کرد، در حالی که نسبت به هفته گذشته با تقویت بازار داخلی ۱۰ دلار در هر تن افزایش یافته است.

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق سرد داخلی شرق چین ۴۵۰۰-۴،۵۸۰ یوان (۶۵۱-۶۶۲ دلار) در هر تن بود، که ۶۰-۱۱۰ یوان در هر تن افزایش یافته است.

 

*** ورق گالوانیزه چین

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گالوانیزه ۱ میلیمتری صادراتی چین ۶۰۵-۶۱۰ دلار در هر تن بود، که ۵ دلار در هر تن نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

ورق گالوانیزه با ۱۲۰ گرم روی از کارخانه های بزرگ فولاد چینی با قیمت ۶۲۰-۶۴۰ دلار در هر تن تهیه شده است. معامله گران همچنان به فروش خود به آمریکای جنوبی با قیمت ۶۰۵-۶۱۰ دلار در هر تن فوب در طی هفته ادامه دادند. تأمین کنندگان ویتنامی ورق گالوانیزه را با پوشش ۸۰ گرم روی را با قیمت ۶۴۰ دلار به ازاء هر تن در آسیای جنوب شرقی ارائه دادند.

یک منبع صنعتی در ویتنام گفت:” این توزیع بسیار خوب ورق گالوانیزه وارداتی است که آخرین بار به ویتنام با قیمت ۵۰۸ دلار در هر تن فروخته شد.” Benxi Steel  پیشنهاد خود را برای محموله های اکتبر به اندازه ۱۰ دلار در هر تن افزایش داد و به ۶۴۰ دلار در هر تن رسید.

منبع: متال بولتن

The post افزایش قیمت صادراتی ورق گالوانیزه چین appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

قیمت صادرات ورق گالوانیزه چین با توجه به تقاضای پایدار از آمریکای جنوبی افزایش یافته است.   *** ورق سرد ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق سرد صادراتی چین در روز ۲۵ اوت ۵۶۰-۵۶۵ دلار در هر تن بود، که ۵ دلار در هر تن افزایش یافته است. با توجه به عدم تمایل خریداران خارج
The post افزایش قیمت صادراتی ورق گالوانیزه چین appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل