پرش به محتوا

پیشنهادات واردات میلگرد در سنگاپور همچنان بالاست

پیشنهادات برای واردات میلگرد سنگاپور در هفته گذشته همچنان در سطح بالایی است.

 

*** واردات میلگرد

میلگرد هند با قیمت ۴۷۰ دلار به ازای هر تن در سنگاپور ارائه می شود، در حالی که میلگرد ترکیه با قیمت ۴۹۰ دلار در هر تن سی اف آر ارائه می شود. قیمت بالای مواد اولیه در آسیا از پیشنهادات تولیدکنندگان حمایت کرده است.قیمت قراضه بریده شده تایوان به ۲۶۲-۲۶۵ دلار در هر تن رسیده است، در حالی که قیمت محموله های دیگر با توجه به تقاضای پایدار سازندگان فولاد برای تولید مواد اولیه فولادی به ۳۰۵ دلار در هر تن رسیده است.

در حالی که بخش ساخت و ساز پایین دست نرخ بهره وری خود را به تدریج افزایش داده است، به دلیل بالا بودن موجودی در کشور، هنوز تقاضای کمی برای مواد وارداتی وجود دارد. که برای کاهش آن نیاز به زمان دارد.افزایش موارد جدید مبتلا به  Covid-19 در خوابگاه های کارگران خارجی در کشور، دوباره روند بازار را تحت تاثیر قرار داده است، اگرچه تعداد موارد به اندازه ماه های گذشته زیاد نبود.

این امر باعث شده است که بخش ساخت و ساز سنگاپور (BCA) الزامات جدیدی را برای کارگران اعمال کند تا هر ۱۴ روز یکبارتحت آزمایشات معمول قرار بگیرند. ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای واردات میلگرد سنگاپور در قیمت ۴۳۵-۴۴۰ دلار در هر تن ثابت بوده است.

 

 

*** واردات سیم مفتول

مفتول اندونزی در طی هفته گذشته با قیمت ۴۸۵-۴۹۰ دلار در هر تن سی اف آر به فیلیپین عرضه شد، در حالی که مفتول چینی با قیمت ۵۱۰ دلار در هر تن ارائه شده است. قیمت معاملات ۴۶۵-۴۷۰ دلار در هر تن بود، اما در هفته گذشته هیچ معامله ای شنیده نشد.

یک تجار فیلیپینی گفت:” بسیاری از خریداران هنوز هم معادل مفتول کوره القایی معامله می کنند، این مانند مقایسه سیب با پرتقال است.” ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای واردات سیم مفتول آسیای جنوب شرقی ۴۷۰-۴۸۰ دلار در هر تن بود، که به اندازه ۵ تا ۱۰ دلار در هر تن افزایش یافته است.

منبع: متال بولتن

The post پیشنهادات واردات میلگرد در سنگاپور همچنان بالاست appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

پیشنهادات برای واردات میلگرد سنگاپور در هفته گذشته همچنان در سطح بالایی است.   *** واردات میلگرد میلگرد هند با قیمت ۴۷۰ دلار به ازای هر تن در سنگاپور ارائه می شود، در حالی که میلگرد ترکیه با قیمت ۴۹۰ دلار در هر تن سی اف آر ارائه می شود. قیمت بالای مواد اولیه در
The post پیشنهادات واردات میلگرد در سنگاپور همچنان بالاست appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل