پرش به محتوا

کاهش قیمت کویل نورد گرم چین

منابع به Fastmarkets گفتند که قیمت کویل های نورد گرم شرقی چین روز دوشنبه ۲۴ آگوست کاهش یافت و موجودی آن منطقه از شمال تامین میشود.

*** قیمت داخلی کویل نورد گرم

چین (شانگهای): کاهش ۱۰-۲۰ یوان در هر تن و رسیدن آن به ۴،۰۴۰-۴،۰۶۰ یوان (۵۸۴-۵۸۷ دلار) در هر تن

منابع گفتند:” معاملات روز دوشنبه نسبت به هفته گذشته کاهش یافت. این کاهش در بحبوحه افت قیمت ها و پس از اینکه خریداران انتظار کاهش بیشتر قیمت ها را داشتند، اتفاق افتاد. در حالی که موجودی در شرق چین افزایش یافت. این امر به این دلیل است که معامله گران در شرق چین در چند هفته گذشته اقدام به خرید کویل نورد گرم از شمال چین کرده اند. جایی که قطب تولید فولاد این کشور است.

برای مشاهده قیمت کویل در ایران کلیک کنید: لیست قیمت روز ورق سیاه در ایران

 

یکی از معامله گران مستقر در شانگهای گفت: یک کارخانه بزرگ مستقر در شمال چین به تنهایی در هفته گذشته ۳۰۰،۰۰۰ تن کویل گرم را به شرق چین تحویل داده است که احتمالاً ادامه خواهد یافت. زیرا قیمت های سابق در شمال چین حدود ۲۰۰ یوان در هر تن پایین تر از شرق چین است.

*** صادرات کویل نورد گرم

شاخص Fastmarkets برای صادرات کویل گرم چین ۵۱۰٫۰۴ دلار در هر تن بود. این رقم ۰٫۱۳ دلار در هر تن افزایش داشته است.

معامله گران بر این باورند که قیمتی در حدود ۵۱۰ دلار در هر تن فوب پایین ترین سطح قابل دستیابی در بین عمده کارخانه های اصلی است. این رقم کمی بالاتر از تخمین آنها در هفته گذشته (۵۰۵-۵۱۰ دلار در هر تن فوب) است.

یکی از معامله گران مستقر در ژجیانگ گفت که دلیل این امر وجود کارخانه هایی با منابع ارزان تحویل اکتبر است که تقریباً به فروش رسانده اند. در چند هفته گذشته، هنگامی که قیمت ها بالا بود ، کارخانجات سفارشات کافی را در بازار داخلی تضمین کردند. اما به گفته Fastmarkets یک منبع در یک کارخانه شرقی مستقر در چین گفته است که اگر تجارت داخلی بیشتر از این کم رونق شود ، قیمت ها می توانند سقوط کنند. تجارت کلی صادرات کویل گرم در این کشور پراکنده بود ، به طوری که ویتنام توانست کویل نورد گرم هند را در حدود ۵۱۰ دلار در هر تن بخرد.

*** زمزمه های بازار

“این امکان وجود دارد که قیمت کویل نورد گرم در چین کم شود ، به ویژه اگر قیمت های آتی سقوط کنند. تقاضا فقط در پایین دست متوسط ​​است ، در حالی که محموله ها به طور مداوم وارد شرق می شوند تا موجودی ها را تحت فشار قرار دهند. ”

*** بورس معاملات آتی شانگهای

بیشترین معاملات آتی کویل نورد گرم در اکتبر با ۳۹۳۷ یوان در هر تن در روز دوشنبه انجام شد و از جمعه ۲۳ یوان در هر تن کاهش یافت.

منبع: متال بولتن

The post کاهش قیمت کویل نورد گرم چین appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

منابع به Fastmarkets گفتند که قیمت کویل های نورد گرم شرقی چین روز دوشنبه ۲۴ آگوست کاهش یافت و موجودی آن منطقه از شمال تامین میشود. *** قیمت داخلی کویل نورد گرم چین (شانگهای): کاهش ۱۰-۲۰ یوان در هر تن و رسیدن آن به ۴،۰۴۰-۴،۰۶۰ یوان (۵۸۴-۵۸۷ دلار) در هر تن منابع گفتند:” معاملات روز
The post کاهش قیمت کویل نورد گرم چین appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل