پرش به محتوا

افزایش قیمت داخلی میلگرد چینی با انتظار افزایش تقاضا

قیمت میلگرد داخلی چینی در روز دوشنبه ۲۴ آگوست در معاملات افزایش یافت و فعالان بازار انتظار تقاضای بیشتر را در ماه سپتامبر داشتند.

*** قیمت داخلی میلگرد چینی

شانگهای: ۳،۶۴۰-۳،۶۷۰ یوان (۵۲۶-۵۳۱ دلار) در هر تن ، با ۳۰ یوان افزایش در هر تن
معاملات در صبح روز ۲۴ اوت افزایش یافته است که منجر به حجم فروش بالاتر نسبت به جمعه گذشته شد. گرچه تقاضا به دلیل ضعف احتمالی معاملات آتی تا پایان روز کاهش یافت.
فعالان بازار انتظار دارند که با شروع سپتامبر و افت دما تقاضا برای میلگرد کاهش یابد. منابع گفتند که برخی از معامله گران میلگرد را انبار کرده و تمایل به فروش ندارند و ترجیح می دهند ماه آینده به قیمت های بالاتری بفروشند.

*** صادرات میلگرد چینی

قیمت صادراتی Fastmarkets برای میلگرد چینی: ۴۸۲٫۵۰ دلار در هر تن و بدون تغییر قیمت
کارخانه های میلگرد چینی صادراتی را با قیمت ۴۹۰-۵۰۰ دلار در هر تن فوب ارائه می دهند. این رقم از روز جمعه بدون تغییر بوده است.
انتظارات فعالان بازار برای قیمت های کارآمد نیز در هر تن فوب ۴۸۰-۴۸۵ دلار و بدون تغییر بود. اما خریداران حاضر به پرداخت بیش از ۴۶۵ دلار در هر تن فوب نیستند و در نتیجه انجام معاملات سخت شده است.

*** زمزمه های بازار

“شمال چین ممکن است محدودیت های تولید پاییز و زمستان را برای کارخانه های تولید فولاد در ماه سپتامبر [مانند آنچه در چند سال گذشته انجام داده است] اعمال کند.
یک تحلیلگر صنعت در شانگهای گفت: این آیین نامه می تواند از قیمت های فولاد ماه آینده پشتیبانی کند.

*** معاملات بیلت

از ساعت ۳ بعد از ظهر ، بیلت با قیمت ۳،۴۱۰ یوان در هر تن به علاوه مالیات بر ارزش افزوده در تنگشان ، که بدون تغییر از جمعه گذشته بود ، معامله شد.

*** بورس معاملات آتی شانگهای

بیشترین معامله در معاملات آتی میلگرد اکتبر در روز دوشنبه با قیمت ۳،۷۸۱ یوان در هر تن انجام شد. این رقم نسبت به روز جمعه گذشته ۲ یوان در هر تن کاهش یافت.

منبع: متال بولتن

The post افزایش قیمت داخلی میلگرد چینی با انتظار افزایش تقاضا appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

قیمت میلگرد داخلی چینی در روز دوشنبه ۲۴ آگوست در معاملات افزایش یافت و فعالان بازار انتظار تقاضای بیشتر را در ماه سپتامبر داشتند. *** قیمت داخلی میلگرد چینی شانگهای: ۳،۶۴۰-۳،۶۷۰ یوان (۵۲۶-۵۳۱ دلار) در هر تن ، با ۳۰ یوان افزایش در هر تن معاملات در صبح روز ۲۴ اوت افزایش یافته است که
The post افزایش قیمت داخلی میلگرد چینی با انتظار افزایش تقاضا appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل