پرش به محتوا

افزایش قیمت ورق گرم در ترکیه حتی با کاهش تقاضا

قیمت ورق گرم در ترکیه اندکی افزایش یافته است، با توجه به اینکه تقاضا کم بوده است.

اما علی رغم ضعف تقاضا، فعالان بازار انتظار ندارند که قیمت ها به دلیل افزایش قیمت های جهانی کاهش یابد. شاخص ورق گرم صادراتی چین از ۵۰۳٫۸۵ دلار در هر تن به ۵۰۹٫۹۱ دلار در هر تن رسید. در حالی که ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم صادراتی سی آی اس ۴۷۵ تا ۴۸۰ دلار در هر تن بوده است.

 

***قیمت های داخلی

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم در ترکیه ۵۱۰-۵۲۰ دلار در هر تن بود، در حالیکه هفته گذشته قیمت آن ۵۱۰-۵۱۵ دلار بوده است. تولید کنندگان ورق گرم برای تولید ماه اکتبر محصولات را با قیمت ۵۲۰-۵۳۰ دلار برای هر تن ارائه می دادند. در حالیکه هفته گذشته ۵۰۰-۵۲۰ دلار در هر تن بوده است. اما معاملات با قیمت ۵۱۰-۵۲۰ دلار برای هر تن شنیده شد.

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق سرد داخلی ترکیه در هفته گذشته با ۱۰ دلار کاهش به ۵۸۰-۵۹۰ دلار در هر تن رسید. تولیدکنندگان ورق سرد را با قیمت ۵۹۰-۶۰۰ دلار در هر تن در طول هفته ارائه دادند. معاملات برای این محصول با قیمت ۵۸۰-۵۹۰ دلار انجام گرفت.

 

***صادرات ورق گرم

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای صادرات ورق گرم در ترکیه ۵۰۰-۵۲۰ دلار در هر تن بود. که به اندازه ۱۵ دلار در هر تن افزایش یافته است. تولید کنندگان ترک این محصول را با قیمت ۵۰۰-۵۲۰ دلار به ازای هر تن فوب ارائه می دادند، اما به دلیل فصل تعطیلات در بازارهای صادراتی این کشور هیچگونه تخفیفی شنیده نشد.

 

***قیمت واردات

روسیه در حال حاضر ورق گرم را با قیمت ۴۹۵-۵۰۰ دلار در هر تن ارائه داد. و هیچ قیمت دیگری در این هفته شنیده نشد. ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم وارداتی در ترکیه با افزایش ۵ دلاری به ۴۹۵-۵۰۰ دلار در هر تن رسیده است. بازار واردات ورق سرد کند بود و قیمت جدیدی شنیده نشد. در نتیجه، قیمت واردات ورق سرد  ترکیه در قیمت ۵۵۰-۵۶۰ دلار در هر تن ثابت بوده است.

منبع: متال بولتن

The post افزایش قیمت ورق گرم در ترکیه حتی با کاهش تقاضا appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

قیمت ورق گرم در ترکیه اندکی افزایش یافته است، با توجه به اینکه تقاضا کم بوده است. اما علی رغم ضعف تقاضا، فعالان بازار انتظار ندارند که قیمت ها به دلیل افزایش قیمت های جهانی کاهش یابد. شاخص ورق گرم صادراتی چین از ۵۰۳٫۸۵ دلار در هر تن به ۵۰۹٫۹۱ دلار در هر تن رسید.
The post افزایش قیمت ورق گرم در ترکیه حتی با کاهش تقاضا appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل