پرش به محتوا

رزرو قراضه فولادی توسط کارخانجات آسیا در هفته ای که گذشت

قیمت قراضه فولادی وارداتی آسیا با توجه به تقاضای کم در ویتنام، تایوان و کره جنوبی افزایش یافته است، اما خریداران در ترکیه از بازار فاصله گرفتند.

 

***بازار ترکیه

کارخانه های فولاد ترکیه با توجه به نگرانی در مورد کمبود تقاضا برای مقاطع طویل و تضعیف ارزش ارز لیره کشور، عدم حضور خود را از بازار قراضه فولادی وارداتی برای یک هفته دیگر تمدید کردند.

ترکیه آخرین بار در تاریخ ۷ اوت محموله های آمریکا و بالتیک را با قیمت ۲۸۵ دلار در هر تن رزرو کرده است. در تاریخ ۲۱ اوت، ۷٫۳۲ لیره معادل ۱ دلار بوده است. در حالیکه در اول اوت ۶٫۹۸ لیر معادل ۱ دلار بود. یک منبع ترکیه ای گفت:” کارخانه های تولید برای دو هفته گذشته به دلیل ضعف تقاضا برای مقاطع طویل در صادرات و بازارهای داخلی خریدی نداشته است. من تاکنون در این هفته هیچگونه فروش میلگرد یا مفتول نشنیده ام.”

 

***بازار ایالات متحده

هفته گذشته بازار صادرات قراضه فولادی در سواحل شرقی با توجه به عدم فروش به ترکیه آرام بود، اما صادرکنندگان ساحل غربی تعدادی از محموله های بنگلادش و ویتنام را طی هفته های اخیر فروخته اند.

 

***بازار ویتنام

منابع گفتند که قیمت قراضه فولادی وارداتی به ویتنام با تقاضای هر چه بیشتر از جانب خریداران چینی حمایت شده است، اما منابع گفتند که روند صعودی قراضه ممکن است توسط بازارهای ضعیف داخلی فولاد محدود شود.

 

***بازار تایوان

فروشندگان قراضه وارداتی کانتینر شده از سواحل غربی آمریکا به تایوان در هفته گذشته به دلیل انتظارات از افزایش بیشتر قیمت ها در آینده، از ارائه محموله خودداری کردند. با وجود اینکه کارخانجات موجود در این کشور ادعا می کنند که کاملاً انبار شده و مایل به خرید مواد بیشتر نیستند.

 

***بازار هند

این هفته قیمت ها در هند پس از شش هفته افزایش قیمت ها، به دنبال کاهش فعالیت خرید بازارهای جهانی، تغییر کمی داشته است.

 

منبع: متال بولتن

The post رزرو قراضه فولادی توسط کارخانجات آسیا در هفته ای که گذشت appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

قیمت قراضه فولادی وارداتی آسیا با توجه به تقاضای کم در ویتنام، تایوان و کره جنوبی افزایش یافته است، اما خریداران در ترکیه از بازار فاصله گرفتند.   ***بازار ترکیه کارخانه های فولاد ترکیه با توجه به نگرانی در مورد کمبود تقاضا برای مقاطع طویل و تضعیف ارزش ارز لیره کشور، عدم حضور خود را
The post رزرو قراضه فولادی توسط کارخانجات آسیا در هفته ای که گذشت appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل