پرش به محتوا

روند صعودی بازار فولاد تخت در روسیه

تأمین کنندگان فولاد تخت در روسیه در حوالی مسکو، قیمت های پیشنهادی را افزایش دادند، که تحت تاثیر تقاضای خوب بوده است.

 

***ورق گرم

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم داخلی روسیه ۴۲،۰۰۰-۴۳،۰۰۰ روبل (۵۶۲-۵۷۵ دلار) در هر تن شامل ۲۰٪ مالیات بر ارزش افزوده بوده است. اما قیمت ها به دلیل تضعیف ارزش پول روسیه در برابر دلار عملاً بدون تغییر بوده است.

یکی از سهامداران گفت که قیمت خرید ورق گرم در هفته گذشته ۴۲۰۰۰ روبل در هر تن بوده است، در حالی که هدف کارخانجات برای ماه سپتامبر ۴۳۰۰۰ روبل است. معامله گرانی که با کارخانه های فولادی توافق نامه انبارداری دارند، بدون پرداخت وجه می توانند سهام مورد نظر خود در هر دوره معین با قیمت های آن زمان خریداری کنند.

به طور کلی، خرید و فروش در بازار ورق گرم در طول هفته ارزیابی خوب بوده است. اما خریداران هنوز نسبت به افزایش بیشتر قیمت ها تردید دارند. منبعی گفت:” تقاضا خوب است، اما در حال افزایش نیست. در واقع ما انتظار داریم که این روند در هفته های آتی کاهش یابد، بنابراین ما در مورد ۴۳،۰۰۰ روبل به ازای هر تن مطمئن نیستیم.” ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم صادراتی سی آی اس ۴۷۵-۴۸۰ دلار در هر تن بود، در حالیکه قیمت قبلی آن ۴۶۰-۴۸۰ دلار در هر تن بوده است.

 

***ورق سرد

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق سرد داخلی روسیه در تاریخ ۲۱ اوت ۴۷،۰۰۰-۴۷٫۵۰۰ روبل در هر تن بود. در حالیکه در هفته گذشته ۴۶،۰۰۰-۴۷،۰۰۰ روبل در هر تن بوده است.

یکی از سهام داران گفت که یکی از تولید کنندگان محلی قیمت خرید ورق سرد را در ماه اوت ۴۷۰۰۰ روبل در هر تن پیشنهاد کرده است. اما مطمئن نبود که قصد دارند آن را بپذیرد یا نه. یکی از تأمین کنندگان اصلی Novolipietsk (NLMK)  ورق سرد را برای ماه اوت با قیمت در حدود ۴۷،۵۰۰ روبل در هر تن cpt ارائه داده است، در حالی که گفته می شود یکی دیگر از تامین کنندگان، Severstal  سطح بالاتر از ۴۹۰۰۰ روبل در هر تن را هدف قرار داده است.

 

*** فولاد تخت در روسیه

ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای صفحات فولادی داخلی روسیه ۴۱۰۰۰ روبل در هر تن بود. هفته گذشته قیمت آن ۴۰٫۵۰۰-۴۲،۰۰۰ روبل بوده است. منابع گفتند که آهن و فولاد مگنتگورکس (MMK) سطح هدف خود را برای ماه سپتامبر ۴۱۰۰۰ روبل در هر تن قرار داده است، در حالی که سایر تأمین کنندگان هنوز پیشنهادات خود را اعلام نکرده اند. به گفته منابع، کارخانه آهن و فولاد آلچوسسک، منطقه ای که هم اکنون توسط شورشیان طرفدار روسیه کنترل می شود، این محصول را با قیمت ۳۸۵۰۰۰ روبل در هر تن ارائه می داد.

منبع: متال بولتن

The post روند صعودی بازار فولاد تخت در روسیه appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

تأمین کنندگان فولاد تخت در روسیه در حوالی مسکو، قیمت های پیشنهادی را افزایش دادند، که تحت تاثیر تقاضای خوب بوده است.   ***ورق گرم ارزیابی هفتگی صورت گرفته برای ورق گرم داخلی روسیه ۴۲،۰۰۰-۴۳،۰۰۰ روبل (۵۶۲-۵۷۵ دلار) در هر تن شامل ۲۰٪ مالیات بر ارزش افزوده بوده است. اما قیمت ها به دلیل تضعیف
The post روند صعودی بازار فولاد تخت در روسیه appeared first on آرتان پرس | مرجع رسمی اطلاع رسانی فولاد.

جست و جو در آرتان استیل